2 липня 2020, 15:32 Житомир: °C
Дмитро Давидов
Займався дослідженням впливу величини податкової ставки на доходи бюджету, на базі наукових розробок кафедри розробив контрольний приклад для моделі аналізу податкових надходжень.

Про КВЖРЕПівця скажіть добре слово

З великою радістю і піднесенням працівники КП КВЖРЕП №11 відзначили своє професійне свято – «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення», який відмічається в Україні згідно Указу Президента у третю неділю березня.

У переддень, начальник відділу кадрів Тетяна Костянтинівна, не без допомоги інших працівників, розпочала підготовку актової зали до урочистого зібрання. Були облаштовані місця для демонстрації творчих здобутків працівників КВЖРЕПу, а саме, вишитих рушників (Костриця М.О.), ікон з бісеру та картин (Козлова Л.Б., Данилюк Т.О.), розвішані повітряні кульки у по-святковому вбраному залі.

Варто зазначити, що деякі роботи майстрині створювали більше 6 місяців.


Зібрання розпочалося з вітального концерту, який влаштували діти з дитячого садочку.

 

Маленькі янголятка разом зі своїми вихователями співали пісень, розповідали вірші, танцювали різні танці. І, хоч небо було вкрито хмарами, на душі стало радісно, тепло і сонячно.

 

 

 

 

 

 Двірники, сантехніки, електрики, столяри, пічник, бухгалтери, економісти, майстри, робітники та директор КП КВЖРЕПу були вражені щирістю і яскравістю привітань, у декого, навіть, виступили сльози щастя й радості. Адже не так часто ми чуємо у свою адресу стільки добрих слів.

А в кінці привітання, малеча запустила повітряні кульки і обдарувала всіх присутніх ними самими зробленими квіточками з солодкими сюрпризами.

 

Ми щиро подякували дітям та їх вихователям за ту радість, яку вони подарували нам, за їх посмішки, за подарунки, добрі вітальні слова та щирі емоції.

Далі директор КП КВЖРЕПу Рихальський Л.О., поздоровив всіх співробітників з професійним святом, привітав працівників та вручив почесні грамоти, відзначивши найсумлінніших і найстаранніших працівників.

  Після вручення грамот та подяк, всі працівники, з вогником в очах та гарним настроєм розійшлися по справах для подальшої плідної праці.