12 липня 2020, 13:05 Житомир: °C
Дмитро Давидов
Займався дослідженням впливу величини податкової ставки на доходи бюджету, на базі наукових розробок кафедри розробив контрольний приклад для моделі аналізу податкових надходжень.

Про день комунального працівника.

         Зовсім недавно своє професійне свято святкували працівники житлово-комунальної сфери. Це ті особливі люди, яки приходять на допомогу, коли тече труба, коли забилася каналізація, коли пропало світло, коли потрібно прибрати територію від сміття, зробити лід не таким ковзким як він є, зрізати аварійні дерева, зробити ремонт, прочистити вентиляційні канали та в багатьох інших випадках.

Мабуть, дехто з читачів міг би сказати, що «знаю я їх – пиятики і ледарі» а дехто навпаки міг би прокоментувати, що «вони мені дуже допомогли коли…» але тут варто пам’ятати, що це такі самі люди як ви і я, з усіма нашими позитивами і негативами у характері. Адже робота їх мало помітна, коли все добре, а помічають їх коли трапляється аварія, коли біда, коли стається і як правило, щось негативне. І їм, цим героям мітли, лопати, «попки №3», «викрутки і пасатижів» доводиться працювати у воді, часто з фекальними масами і на морозі, на старих горищах, у темних підвалах, часто, в небезпечних умовах, тримаючи у руках недофінансований або придбаний за власний кошт інструмент… І це не є легко. Відповідно, деякі намагаються знімати стрес народними методами, але не про це я. Хотілося б, щоб кожен з нас подивився на звичайного комунальника, того простого звичайного робітника (не вгодованого чиновника), який або яка чесно замітає, миє, вантажить, ремонтує, варить труби... І щоб погляд цей був не через призму злості і образи, і щоб кожен з нас, десь у душі, знайшов за що їм можна подякувати.

Ймовірно, це свято стане останнім для багатьох комунальників, адже деякі з них ще у 2016 році отримали «листи щастя» про те, що вони будуть звільнені через "зміну організаційних правовідносин у багатоквартирних будинках комунальної власності".

Чому так і наскільки то є добре не беруся судити. Але, як на мене, не справедливо вимагати від комунальних підприємств якісно виконувати весь обєм послуг у повному обсязі при цьому не надаючи відповідного фінансування. Адже, щоб трактор їхав його потрібно заправляти і, коли він ламається, ремонтувати...

Але повернемося до суті.

Отже ще раз поздоровляю вас, шановні комунальники. Бажаю миру, злагоди, розуміння і якісної роботи. Адже не залежно де ви будете працювати, як сказано у вічній книзі  «Видел ли ты человека проворного в своем деле? Он будет стоять перед царями, он не будет стоять перед простыми.»

І пропоную вашій увазі декілька фотографій з урочистої частини свята з КВЖРЕП №11, який зараз очолює професійна і знаюча, порядна, чуйна і грамотна Людина з великої літери, Пап Л.К. Поздоровлення можна побачити тут.

Під його проводом працюють надійні та роботящі працівники:

 

Яке ж свято без нагородження та подяк?

Зварник від Бога, Володимир, який прийшов на свято прямо з "передової".

А у кінці урочистого привітання і нагородження, керівник відділу кадрів, Тетяна Костянтинівна, почастувала всіх працівників смачною шарлоткою.

Тож, най всім житомирянам буде добре і нехай благословить нас Господь!