12 липня 2020, 11:31 Житомир: °C
Олена Галагуза
Журналістка, депутатка Житомирської обласної ради

Поліцейське свавілля по-житомирськи чи непорозуміння?

Звертаюся як депутат Житомирської обласної ради до керівництва обласної поліції. Мені поскаржилися житомиряни щодо такої проблеми. 20 січня 2016 року у районі вулиця Козятинська, що на станції Бистра (неподалік силікатного заводу), була вчинена крадіжка з приватного автомобіля. Власники транспорту бачили (!!!), що витягли автомагнітолу сусіди. У ту мить їхав інший сусід і засліпив їх фарами свого транспорту, після чого ті стали тікати.

Після виклику правоохоронців події розгорталися дивним чином. По-перше, один із підозрюваних Володимир Зименко тікав, а родичі другого підозрюваного Юрія Мороза вихвалялися, що мають зв’язки у поліції і що їм нічого не буде (за моєю інформацією, це відповідає дійсності, тому додатково прошу перевірити факт). Скаржники посилаються на номер справи №0566. Справа зайшла у глухий кут, адже, за словами слідчої Ірини, як мені повідомили пограбовані, достатньої доказової бази про причетність чоловіків немає.

До речі, на Козятинській нерідко трапляються крадіжки. Тутешні мешканці добре знають сусідів-“героїв”, проте досі не наважувалися відверто свідчити про це. Випадок, про який мені стало відомо, сколихнув громаду, адже після появи силовиків почали говорити про те, що і в кого зникло останнім часом, але заяви не пишуть...

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, зверніть увагу на цей випадок і повідомте, будь ласка, про хід вищевказаної справи. Також хочу попередити, щоб не чіпали людей, які наважилися говорити про системні крадіжки. Пам’ятайте, пане Валерію, що безкарність породжує свавілля.