Вирощування льону – бізнес, в якому офіс знаходиться в полі. Посівна, технічні та організаційні роботи – все це має вибачити мою довгу відсутність в on-line ефірі.
Але наразі в планах організація чергового фестивалю льону, тож мала знайти час та вийти із словом до громадськості. Адже багато із тих, хто минулого року брав участь у фестивалі вже зараз задають питання щодо планів на цей рік.
Скажу одразу, що «Фестиваль льону – 2017», який є головною подією для багатьох аграріїв України, обіцяє бути ще більш цікавим, масштабним, конструктивним.
Після минулого фестивалю ми проаналізували найбільш вдалі моменти, ексклюзивні, притаманні лише цьому бізнес-святу «фішки». І прийшли до висновку - безпосереднє, як зараз кажуть «офф-лайн» спілкування між людьми – запорука успіху нашого фестивалю зокрема та льонарського бізнесу взагалі. Українцям, що займаються відродженням села і вирощуванням льону дуже корисно та приємно було бачити один одного, обмінюватися ідеями, позитивним досвідом та настроєм. І виходить так, що ми просто створюємо належні, креативні умови для такої масштабної та зарядженої комунікації. Хтось спілкується в групах в соціальних мережах, а ми – в українському cелі, під синім українським небом, але з усім необхідним сучасним обладнанням. Встигаємо і про справи поговорити, і розважитися. Тож фестиваль льону – це соціальна мережа по-українськи, коли люди, нарешті, радісно та конструктивно спілкуються особисто.
Зараз ніби існує велика кількість заходів схожого масштабу із розважальним акцентом, де теж є музика, ярмарки, майстер-класи, зона для дітей. І цього року, звичайно, все це є і буде знову у нас. Але головна відмінність – у фестивалю льону існує місія! Це відродження традицій, відродження села через розвиток льонарства – справа, яку можна сміливо назвати стратегічною для України. І звичайно такі потужні заходи дуже позитивно впливають на міжнародний імідж країни. Щодо сценарію – на гостей фестивалю чекатимуть декілька музичних сюрпризів, розгорнутий модний показ одягу із льону, велика етно-зона із майстер-класами, звичайно – олія з льону, медпрепарати, косметика, текстиль. Буде багато інтерактиву, масштабні, сучасного рівню перфоманси. В минулому році на фестивалі було 5000 гостей, в цьому очікуємо ще більше – адже користь льону не тільки утилітарно-щоденну, а і загальнонаціональну нарешті починають розуміти усі! Для когось фестиваль льону це бізнес, для когось – хобі, а для когось просто родинний відпочинок. Але усім ми гарантуємо гарний настрій та відчуття із користю проведеного часу! Чекаємо усіх в Стремигороді 26 серпня!