28 February 2024, 03:50 Житомир: °C
Таргонський Олександр
Голова ГО "Автомайдан-Житомир"

Другий акт "Марлезонського балету"

 Відкритий лист.


 Пані Лабунська!


Дякуємо за негайну відповідь (не минуло і 17!!!діб) на наш відкритий лист на Вашу адресу.

Насамперед хотілося б звернути Вашу увагу на правильне написання ім'я по батькові (Сигизмундович) адресата до якого Ви звертаєтесь, висловлюючи йому, з Ваших слів, "… свою повагу та щиру вдячність…"

Тепер по суті. Вважаємо зарозумілий та повчальний тон Вашого листа неприпустимим та образливим. Замість того, щоб вивчити і проаналізувати ситуацію, що викликала наше обурення та знайти прийнятне для всіх рішення, Ви в своїй відповіді намагаєтеся запевнити нас в тому, що подяка на "Таргонських Олександра та Олександра (молодшого)" була виготовлена відповідно до подання голови благодійного фонду "Всесвіт за майбутнє" Толмачової Юлії. До того ж, Ви, незрозуміло навіщо, звертаєте нашу увагу на те, що "…з причини відсутності у поданні персональних даних про нагороджених до подяки, не могла бути додана грошова винагорода або цінний подарунок…". Вважаємо за потрібне запевнити Вас, що ми не потребуємо ніякої матеріальної винагороди за нашу волонтерську діяльність ні від Вас особисто, ні від влади представником якої Ви є. До того ж, звертаємо Вашу увагу на те, що в поданні вищезазначеного фонду пропонувалося нагородити родину Таргонських, а не Таргонських Олександра та Олександра (молодшого), що для нас є важливим та принциповим. Враховуючи викладене, вважаємо, що своєю відповіддю Ви навмисно намагаєтеся внести непорозуміння між представниками суспільства, які протягом тривалого часу разом приймають участь в унікальному за своєю суттю українському волонтерському русі. Такі дії є неприпустимими та не роблять Вам честі.

Також хочемо довести до Вашого відома, що неповага до деяких депутатів Обласної Ради не може ніяк відображати нашого ставлення до волевиявлення мешканців Житомирської області. Таке звинувачення в наш бік свідчить про недолугість тих працівників виконавчого апарату Обласної Ради, які готували Вам матеріали для відповіді на наш відкритий лист. Взагалі, у нас склалося враження, що Ваші підлеглі 17!!! діб займалися не пошуком шляхів для врегулювання виниклого конфлікту, а вигадуванням суперечностей в нашій поведінці. А як інакше можливо зрозуміти Вашу заяву про те, що ми прийняли цю подяку і лише днем пізніше вирішили її повернути. Повідомляємо для Ваших підлеглих про те, що по перше, один із нас на нагородженні був відсутній, так як перебував далеко за межами області і дізнався про, так звану, "подяку" тільки наступного дня. А по друге, в зв'язку з тим, що справа стосувалася нас обох, рішення про її повернення приймалося нами колегіально.

Насамкінець, можемо запевнити Вас, що ми, як займалися волонтерською діяльністю в цей тяжкий для нашої країни час, так і будемо займатися цією справою, незважаючи на упереджене ставлення до нас діючої влади і нерозуміння особисто Вами тих причин, які нас на це спонукають.

Відповіді на цей лист можете не надавати, так як виходячи зі змісту попередньої відповіді особливого сенсу в цьому немає.

При цьому, честь маємо.

  

Таргонський Олександр Сигизмундович.

Таргонський Олександр Олександрович.

 

 27 грудня 2015 року.