28 November 2023, 18:11 Житомир: °C
Василь Луценко
Юрист, власник юридичної консалтингової компанії "LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY"

Як бухгалтерам Житомира підвищити свій рівень заробітку за допомогою інтернету або вартість бухгалтерських послуг в Києві і Житомирі

При виборі бухгалтерських послуг, в чому стоїть значення їхньої вартості. Ясна річ, що безкоштовно возитися з бухгалтерською та податковою документацією ніхто не стане. Але, все ж хотілося, хоч якось заощадити або, хоча б ознайомитися з вартістю їх послуг.

Скільки коштують бухгалтерські послуги?

Для юридичних осіб - одна ціна, для фізичних - інша. Це перший момент.

Далі, важливим фактом є тип, виконуваної роботи бухгалтером:

  • Ініціативний аудит,
  • Обов'язковий аудит,
  • Податковий аудит.

Зовнішня чи внутрішня робота бухгалтера так само відбивається на розмірі плати за бухгалтерські послуги.

Зовнішній аудит проводиться автономною організацією, яка не має ніякого відношення до перевіряємого підприємства.

Внутрішній аудит проводиться бухгалтером від компанії, якій, власне, потрібна ця перевірка. У даній ситуації найманий бухгалтер виступає в якості головного бухгалтера.

Якого б роду бухгалтерська робота не виконувалася, бухгалтерські послуги можуть мати разову форму або виконані на абонентській основі (за бажанням клієнта).

Під бухгалтерськими послугами розуміється:

  • Консультація бухгалтера,
  • Ведення бухгалтерської документації,
  • Ведення податкової документації,
  • Бухгалтерський супровід,
  • Аутсорсинг,
  • Здача і захист бухгалтерської звітності та багато іншого.

Бухгалтерські послуги надають багато організацій України та приватні особи. Чесно кажучи, довіряти свою бухгалтерію приватній особі, якось страшнувато. Так, і серед фірм вистачає доброзичливців, які наживаються на довірливих душах. Як же вибрати відповідну структуру, що займається бухгалтерською роботою?

По-перше, є така чудова річ, як відгуки клієнтів. Клієнти - такі люди, які володіють феноменальною пам'яттю, якщо їм чимось не догодити, це хороші речі швидко забуваються. Тому, потрібно шукати негативні коментарі. Наявність позитивних не обов'язкова - їх можна самостійно публікувати з іншого АйПі. А ось, погані відгуки - це вже явна ознака того, що тут послуги бухгалтера замовляти небезпечно.

По-друге, потрібно перевіряти тривалість бухгалтерської діяльності. Тільки що відкрилися організації - в ігнор відразу.

По-третє, організації, які надають послуги бухгалтера, не стануть ховати від своїх клієнтів наявність реєстраційних документів, тобто, доказ того, що фірма, дійсно, має право займатися бухгалтерською роботою. Якщо ж з якихось причин організація намагається приховати цю інформацію (зрозуміло, що ні комерційну таємницю), то тут вже виникає думка, що наводить на ряд сумнівів.