Культура

​Виконком погодив відзначення всесвітнього дня туризму на Михайлівській у Житомирі

18 September 2020, 11:33

У п’ятницю, 25 вересня, на Михайлівській у Житомирі відзначатимуть Всесвітній день туризму.

Відповідне рішення «Про організацію та проведення заходів до Всесвітнього дня туризму» було прийняте 18 вересня на позачерговому засіданні виконкому. Проєкт цього рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії напередодні.

«Управління культури міської ради пропонує започаткувати у вересні проводити щорічно заходи з відзначення всесвітнього дня туризму, яке встановлено генеральною асамблеєю всесвітньої туристичної організації ще в 1979 році. Це свято на належному рівні відзначається в багатьох країнах світу. Метою проведення даних заходів у Житомирі є, насамперед, удосконалення інфраструктури туристичної галузі, пропагування міста Житомир та налагодження співпраці з вітчизняними та іноземними туристичними бюро та туроператорами», - доповіла на засіданні заступник начальника управління культури Наталія Марчук.

За її словами, цього року управління культури пропонує провести захід 25 вересня на Михайлівській з 12 до 19 години. Співорганізатором даного заходу є Поліський національний університет.

«У цьому році є бажання офіційно представити існуючий туристичний потенціал нашого міста, а саме найпотужніші туристичні агенції, які створять окремі локації на вулиці Михайлівській з фотозонами для ознайомлення житомирян з їх можливостями, характерними особливостями в’їзного та виїзного туризму, а також налагодження зв’язку з агенціями для подальшої співпраці», - зазначила заступник начальника управління культури.

Наталія Марчук також додала, що на даний час управлінням культури міської ради готується довгострокова програма розвитку туризму Житомирської міської ОТГ, тож досвід і співпраця з фахівцями туристичної галузі будуть не зайвими.

«Гарантуємо дотримання всіх протиепідемічних заходів під час відзначення всесвітнього дня туризму. Прошу підтримати даний проєкт рішення», - додала Наталія Марчук.

Як повідомляв Житомир.info, 5 вересня 2020 в Житомирі відсвяткували “День житомирян”, рішення про відзначення якого ухвалили 31 серпня.

Фоторепортаж зі святкування «Дня житомирян» дивіться тут.

Загалом, на артфестиваль, анімаційне шоу та світлові літери для святкування «Дня житомирян» витратили близько 235 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: день туризму управління культури туризм Михайлівська  
Матеріали по темі