На фотографії Сергія Реєнта вулиця Карла Лібкнехта (колишня Вільська, тепер Перемоги) у 1982 році. На передньому плані її перетинає вулиця Пархоменка (колишня Маловільська, а тепер Ольжича).
Зліва територія дитячого садка Облпромстрахкаси, збудованого у 1953 році. Знімок зобразив його реконструкцію за проектом житомирського архітектора П.А. Перевозника. Незабаром він перетворився на найкраще у місті дитяче казкове містечко з баштами, містками, скульптурами звірів, фонтаном у центрі двору та великим красивим металевим півником на вхідних воротах. Півник щогодини кукарекав і махав крилами. Назвуть його дитсадок "Золотий півник". Дитсадка нині вже немає. Тепер тут офіси кількох організацій.
За дитячим садком зліва кутова двоповерхова будівля, побудована в мотивах ренесансу в 1869 році – пам'ятка історії та архітектури. Це колишній Архієрейський дім. У "Пам'ятній книжці Волинської губернії на 1888 рік" статті історика Т.І. Вержбицького "Краткое описание города Житомира" про Вільську вулицю читаю: «На этой улице находится архiерейскiй домъ съ домовою церковью, въ которомъ ныне помещается сiротский прiютъ». У серпні 1911 року за сприяння чорносотенного Житомирського відділення Союзу російського народу у цій будівлі відкрилася Державна жіноча гімназія св. Анастасії. Виховували у ньому дівчат у шовіністичному дусі. У радянські часи тут була школа № 5. У зв'язку з розширенням поряд розташованого заводу "Електровимірювач" будівлю школи вже приречено, її знесуть. На цьому місці тепер зовсім недоречний тут одноповерховий супермаркет.
За школою цех заводу "Електровимірювач", що будується. На задньому плані Спасо-Преображенський кафедральний собор на площі Перемоги, новий театр на площі Леніна (тепер Соборна) та дев'ятиповерховий житловий будинок баштового типу. Праворуч на передньому плані двоповерхові будинки, збудовані на початку 1950-х років.
Світлина 1982 року.
Автор – Сергій Реєнт.