31 березня 2020, 13:45 Житомир: °C
Дмитро Кропачов
Депутат Житомирської обласної ради

Заява про вихід з ПП "Фронт змін"
Заява
Я, Дмитро Кропачов, депутат Житомирської обласної ради, заявляю, що подав заяву про припинення мого членства в Політичній Партії «Фронт Змін», але залишаюсь членом фракції «Фронт Змін» в Житомирській обласній раді. Я з повагою ставлюсь до опозиції, яка нині робить все, щоб протистояти провладним силам та побудувати краще майбутнє нашої країни. Але я себе вичерпав в рамках об’єднання «Фронту Змін» з «Батьківщиною» і знайшов інший формат, в якому зможу принести більше користі Житомирщині, а також своєму Червоноармійському мажоритарному округу, за яким я був обраний.
Новий формат – політичне об’єднання «СИЛА ЛЮДЕЙ» - це коло однодумців, які мають бажання та енергію змінити країну. «СИЛА ЛЮДЕЙ» має на меті не допустити до влади людей, які мають судимості та які протягом останніх 10 років були народними депутатами, членами Кабінету Міністрів України, Президентом України, головами ОДА, генеральними прокурорами, заступниками генерального прокурора, суддями Конституційного суду України.
Прихильники «СИЛА ЛЮДЕЙ» проживають у всіх регіонах України та мають різний досвід суспільної діяльності, але їх об’єднують спільні погляди на майбутнє України. Ми шукаємо однодумців, щоб разом з ними створити справжню громадянську політичну силу. Ми вважаємо, що тільки об’єднавшись в справжню громадянську силу, ми зможемо змінити країну.