31 березня 2020, 13:45 Житомир: °C
Дмитро Кропачов
Депутат Житомирської обласної ради

Відповідь на чисельні звернення
Реагуючи на чисельні звернення та запитання людей, розміщую короткий коментар...

"Станом на зараз, Політичне об'єднання "Сила людей" - це:


    - не політична партія;
    - не політичне об'єднання;
    - не Сила і не Сила Людей;

    - ініціатива людей, які мають ідею самоорганізувати людей, на принципах самоврядності та субсидіарності, з найменшого села і до столиці у потужну силу, яка почне здійснювати системні зміни в країні.

    Ми прагнемо знайти однодумців по всій Україні і створити з ними політичну силу, яка відповідним своїм рішенням створить і партію, і інші структури, які будуть необхідні для реалізації наших спільних планів.

    Певна річ, що в ході спілкування з людьми в регіонах, наші бачення і підходи можуть зазнати коректив, і скоріше за все так воно і буде, але ми їдемо в області з вже сформованими ідеями і розумінням шляхів їх реалізації, довкола яких ми хочемо об"єднатися з кожним, хто її поділяє.

    Ми керуємося двома підходами:

    1) Оскільки проблеми у нас - нам їх вирішувати.
    2) Проблема - це не привід бідкатися на життя, а задача, яку потрібно вирішити, а їх сукупність - це програма дій, з планом їх здійснення.

    Ми не хочемо бути месіями і не збираємося робити щось за людей. Але ми взяли на себе відповідальність донести до людей розуміння і продемонструвати своїм прикладом, що будівництво країни - це справа кожного громадянина.

    23 квітня ми презентували свої ідеї в Києві, а тепер впродовж місяця ми презентуватимемо наші ідеї в регіонах. Вже відбулась презентація в Криму, а з понеділка на черзі Луцьк і Рівне. В Житомирі презентація буде 23 травня 2013 року, місце та час буде анонсований пізніше.

    Після презентацій ми, разом з однодумцями почнемо проводити публічні дискусії на предмет шляхів виходу України з системної кризи, з якої, таке враження, ми ніколи й не виходили.

    Лише після того, як про нашу ідею знатимуть у громадах більшості районів кожної області, ми розпочнемо створення оргкомітетів Політичної сили "Сила людей", від оргкомітетів первинних осередків до національного оргкомітету, який підготує і проведе установчий з'їзд нашої сили.

    Якщо коротко сказати про алгоритм дій Сили людей, він наступний:

    1. Люди, які не задоволені станом речей в державі, об'єднуються для здійснення змін;
    2. Люди визначаються з правилами, засадами та принципами на яких вони будуть взаємодіяти в процесі здійснення змін в країні та після нього;
    3. Люди формують спільне бачення тієї країни в якій вони хочуть жити, враховуючи інтереси всіх та потреби кожного;
    4. Люди визначаються з програмою та планом дій, обираючи кращі, на їх думку, підходи, з-поміж варіантів запропонованих експертами та науковцями;
    5. Люди створюють політичну силу, одним з елементів якої буде політична партія, яка має реалізувати їхню програму прийшовши до влади;
    6. Люди приводять до влади свою політичну партію, обираючи хто від неї балотуватиметься, фінансуючи її виборчу кампанію, розповідаючи про неї своїм знайомим і агітуючи за неї;
    7. Політична партія реалізовує програму, на виконання якої її привели до влади;
    8. Ми живемо в країні свого бачення.

    Кількість часу, який необхідний для реалізації цієї стратегії, прямо-пропорційно залежить від кількості людей, які об"єдналися для реалізації своїх бачень та прагнень.

    Більше людей - менше часу на реалізацію!  Об'єднуйтесь!