31 березня 2020, 14:07 Житомир: °C
Дмитро Кропачов
Депутат Житомирської обласної ради

Люстрація області від "регіоналів" на керівних посадах

Директор департаменту фінансів, "регіоналка" Ємченко Г.Г. всіляко перешкоджає на шляху забезпечення реалізації державної бюджетної політики в межах Житомирської області.

    Зокрема можна навести приклад ігнорування ряду положень Бюджетного регламенту Житомирської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 29.04.2014р.
    Також в цьому ряду стоять такі факти:
Факти вже наведені головою обласної ради

    1) Інформація про більше 100 мільйонів гривень перевиконання бюджету за 2013 рік не відповідає дійсності.
Про це сказав голова Житомирської обласної ради Віталій Француз (https://www.zhitomir.info/news_133142.html)
А де контроль Ганни Ємченко?

    2) Для будівництва житомирського музею природи пісок купували у Донецьку, - Віталій Француз
(https://www.zhitomir.info/news_133070.html)
А де контроль Ганни Ємченко?

    3) У серпні 2013 року з метою вирішення проблеми, пов’язаної із погашенням боргів по виплаті зарплати працівникам підприємства «Житомирське ТТУ», голова ОДА Сергій Рижук змушений був підписати розпорядження про внесення змін до облбюджету і частина коштів, які передбачались на пільгове перевезення пасажирів в районах, були спрямовані до бюджету міста Житомира (http://zt.20minut.ua/Groshi/rizhuk-zabrav-groshi-u-rajoniv-i-dav-yih-zhitomirskim-pereviznikam-10307147.html, http://reporter.zt.ua/news/9320-ttu-otrimue-5-milyoniv-vid-rizhuka-deboy-radit-ne-shukati-pomsti, http://zthata.com.ua/news/news_bl_zhitomir/20609-byudzhetna-komisiya-zhitomiroblsoveta-ne-pidtrimala-rozporyadzhennya-rizhuka-pro-subvenciyi-dlya-ttu.html)
Там же і “одобрямс” Ганни Ємченко.
Чи не одноособове це рішення за потуранням Ганни Ємченко?

    4) Губернатор Житомирщини Сергій Рижук, коментуючи купівлю автомобіля для свого заступника, на які були виділені кошти обласною радою заявив, що буде купувати за кошти місцевого бюджету те, що він вважає за потрібне і ціна автомобіля в 250 тис. грн., є нормально при перевиконанні бюджет на 37 млн. грн. Сергій Рижук, очевидно, втрачаючи реалії, дослівно заявив: «я перевиконую вперше в історії Житомирщини і міста Житомира» бюджет.

Як з’ясувалось напередодні на засіданні бюджетної комісії обласної ради, висловлювання губернатора далекі від реальності. Голова фракції «Батьківщина» в Житомирській обласній раді Віталій Француз під час засідання комісії отримав на свої питання до начальника фінуправління ОДА Ганни Ємченко зовсім інші відповіді. (http://ruporzt.com.ua/topnews/print:page,1,27671-zhitomirska-batkvschina-shokovana-dyami-gubernatora.html)
І тут Ганна Ємченко. Як же так?

    5) Це далеко(!!!) не повний перелік "професійних" дій Ганни Ємченко всупереч законодавству та інтересам платників податків.

Якщо не будуть прийняті рішучі дії відносно екс-регіонала директора фіндепартаменту Ємченко, я залишаю за собою право звертатись до громади міста Житомира та області блокувати роботу департамента, допоки не буде звільнено одіозну особу, яка нам заважає ЖИТИ ПО-НОВОМУ!

Разом - СИЛА!