9 квітня 2020, 23:28 Житомир: °C
Дмитро Кропачов
Депутат Житомирської обласної ради

Дожилися! Міліція попереджає про обшук!

Чим далі в ліс тим більше дров! Міліція попереджає про обшук!

Продовження історії по Київська, 74 де 7 років прикриваючись інвалідами господарюють пан Сергій Виноградов з партнером юристом Анджеєм Климчуком.

17.08.2015 облрада взяла на охорону комунальну власність, яка не законно використовувалась 7 років та ГО ігнорувала всі вимоги власника комунального майна упорядкувати відносини.

18.08.2015 представники громадської організації попросили зайти в приміщення забрати речі, які їм дуже дуже терміново стали необхідні. Забрали ноутбуки, документи та якісь пакет схожий був на те, що там гроші.

19.08.2015 з рішенням суду на обшук даного приміщення прийшли представники Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Житомирській області

Зі своїх спостережень та пошуку в інтернет мені здається за даною адресою знаходиться багато фірм з ознакою фіктивності.

Хто прикривається інвалідами?!

1) Сергій Виноградов - керівник громадської організації «Житомирська обласна рада Українського фонду «Реабілітація інвалідів». Він також засновник та директор «Науково-виробничої фірми «Жорна» (КВЕД: Оптова торгівля зерна, насіння та кормів для тварин), керівник ПП «Бізнес-консалтинг» (КВЕД: Добування декоративного та будівельного каменю), ТОВ «Луара» (КВЕД: здавання в оренду власного нерухомого майна), директор споживчого товариства «Житомирського обласного споживчого товариства» (КВЕД: здавання в оренду власного нерухомого майна) та багато іншого. Інформація взята з відкритих Інтернет-джерел.

2) Анджей Климчук - юрист, адвокат. Фігурант по справі "шахрайство" відносно приміщення за адресою майдан Путятинський, 4. https://www.zhitomir.info/news_146650.html У радянські часи в цьому приміщенні був кінотеатр «Першотравневий». Також мені надходить інформація кожен день, що він має тим чи іншим чином відношення ще до багатьох великих шахрайских схем в місті Житомирі по заволодінню нерухомого майна. 

Коментарі друзів з фейсбук про Виноградова, Климчука, Хоменко до яких справ по "Шахрайству" мають відносини зазначені особи:

1) Приміщення ІПСТ, другий поверх під колишнім Енергобанком (Михайлівська-Лятошинського), Оскар (Котовського), гуртожитки Верстатуніверсалмаш на (Шелушкова-Шевченка)! Кинутий ФОП на 100 тис. грн. який встановив вікна у адвокатській конторі на площі, а гроші не отримав! А згадати Малинське споживче товариство, усі приміщення Інвалідів! Ще з ними третій є директор усіх офшорів - Хоменко, який досі судиться за Будматеріали, і приймав участь у привласненні Лезниківського карєру, він же по схемі перед продажем обєктів показує готівку у ячейці банку продавцю, а після нотаріуса у ячейці нічого не має. Ось як би так. 18 забрали усе, тому що їх попередили про обшук, скоріше усього ті хто і шукав, а 19 був обшук. Отак і живемо!

 

2) Я додам до списку, проте точно не впевнена хто більша скотиняка Виноградов чи Рожкова Л.О. у них був судовий спір на власнісь приміщення (колишнього Оскара) зараз Рожкова здає його в оренду "Вопак" на Котовського, а тяганина досі траває. (Це не плікта, ми деяким чином теж були у цьому тісті)

Питання до Валерія Рудика , що в управлінні відбувається, чому шахраї на свободі, продовжують реалізовувати свої схеми, а міліція їх попереджає про обшуки?

 

Сергій Виноградов - Керівник громадської організації «Житомирська обласна рада Українського фонду «Реабілітація інвалідів».

Анджей Климчук- юрист, адвокат.