Інтерв'ю

Чиновники з галузі спорту пояснили, кому потрібен дворовий футбол у Житомирі

18 June 2009, 14:35

Як уже повідомляв Житомир.info, доки місто і область вирішує організаційні та фінансові питання навколо тренувального майданчика стадіону «Спартак», вуличні дворові команди з міні-футболу тренуються на спортивному майданчику Житомирського сільськогосподарського коледжу.

За годину тренувань дирекція Житомирської обласної спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу (СДЮШОР), у підпорядкуванні якої знаходиться стадіон «Спартак», запросила у міського управління молоді і спорту 211 гривень. Це майже 138 тисяч гривень за літній сезон.

 

 

- Чи морально це – виставляти такий рахунок дворовим командам та їх тренерам, які роблять таку потрібну справу? – запитали ми у начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Марії Власенко.

- Ну, по-перше, якщо уважно подивитися на документ, розрахунки надані на адресу не Федерації з міні-футболу, а міського управління сімї, молоді і спорту, - відповіла вона. – По-друге, запровадити орендну плату за експлуатацію майданчика директора спортивної школи змусила багаторічна проблема підведення до нього води, через що у спекотну пору діти дихають пилом. На ремонт труби потрібні великі гроші, і було вирішено заробити їх, виставивши оренду місту за експлуатацію території, що належить області. А з приводу вартості оренди, то вона нереальна. Швидше за все, це помилка бухгалтера. Можливо, малося на увазі 211 гривень в день, а не за годину.

Однак уже наступного дня, після розмови з бухгалтером СДЮШОР Валентиною Подольською, пані Власенко «забрала свої слова назад» і навіть надала нам копію документа, згідно з яким бухгалтер спортивної школи здійснила такі «захмарні» розрахунки:

«Є рішення сесії Житомирської обласної ради, в підпорядкуванні якої перебуває СДЮШОР, та формула розрахунку вартості орендної плати. Все законно і обґрунтовано».

На запитання Житомир.info, невже вуличні дворові команди займатимуться на тренувальному майданчику цілих 12 годин, як вказано у розрахунках, бухгалтер СДЮШОР по телефону відповіла нам:

«Розрахунки здійснені не лише для дворових команд, а й для всіх команд, які матимуть бажання потренуватися на цьому полі. Тут мається на увазі фактична зайнятість поля усіма командами, а вона складає 12 годин».

Ніяких знижок та поблажок для вуличних команд з міні-футболу не передбачається.

Кому ж потрібен міні-футбол у Житомирі?

Тренери з футзалу вважають – нікому, окрім, хіба що, самих футболістів.

Марія Власенко переконує: не стільки області, скільки місту, бо практично всі діти, що займаються на тимчасовому майданчику – це житомиряни. І місто має допомогти Миколі Сюсюрі «заробити на трубу»…

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі