Влада

На посаду директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА залишилося троє претендентів

12 лютого 2020, 21:03

У Житомирській ОДА 12 лютого відбулися чергові етапи конкурсу на вакантну посаду директора нового департаменту культури, молоді та спорту ОДА.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації з посиланням на службу управління персоналом апарату ОДА.

«Учасники конкурсу проходили тестування на знання загального законодавства та розв’язували ситуаційні завдання. Загалом у тестуванні взяли участь 7 осіб із 10 кандидатів, які подали документи для участі у конкурсі. За результатами цих етапів співбесіду із конкурсною комісією вже завтра, 13 лютого, проходитиме 3 кандидатів: Олена Атаманова, Вероніка Барчук, Максим Обшта», - йдеться у повідомленні.

В Єдиному державному реєстрі декларацій немає декларації кандидата на цю посаду жодного з трьох претендентів. Натомість Атаманова Олена Костянтинівна, яка працює в Коростишівському професійному аграрному ліцеї й з жовтня 2019 року подала чотири декларації кандидата на різні посади: 10 жовтня 2019 року – генерального директора директорату Міністерства освіти і науки; 12 листопада 2019 року – начальника служби у справах дітей Коростишівської міської ради; 23 грудня 2019 року – голови державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства Секретаріату Кабінету міністрів; 2 лютого 2020 року – голови державної соціальної служби Секретаріату Кабінету міністрів. Барчук Вероніка Геннадіївна 4 серпня 2019 року подала декларацію перед звільненням з посади заступника начальника відділу формування бюджету управління прогнозування, бюджетування та статистики центрального апарату Державної служби зайнятості. Обшта Максим Ігорович в березні 2019 року подавав щорічну декларацію, перебуваючи на посаді начальника відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

На сайті ОДА зазначається, що після проведення співбесід конкурсна комісія складе загальний рейтинг кандидатів. Із претендентами, які наберуть найбільшу кількість балів, особисто поспілкується голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«Лише після цього буде визначено переможця конкурсу на зайняття посади директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА. Інформація про переможця конкурсу буде оприлюднена на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС та на офіційному сайті Житомирської ОДА», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, документи на посаду директора новоствореного департаменту культури, молоді та спорту ОДА подали 10 кандидатів: Олена Атаманова, Олег Єлісєєв, Сергій Малиновський, Максим Обшта, Вероніка Барчук, Неоніла Кучеренко, Дмитро Багацький, Наталія Журбей, Інна Нестерчук, Альона Сердечна.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації, ліквідувавши кілька управлінь та створивши новий департамент культури, молоді та спорту, який об’єднав два управління – культури та туризму і національно-патріотичного виховання, молоді та спорту. У листопаді 2019 року 17 осіб подали документи на участь у конкурсі: Антонюк О., Балюрко В., Гінгізов О., Грибук В., Дідківська О., Дротенко О., Калінін В., Кучеренко Н., Лебідь В., Мазуркевич С., Малиновський О., Оржехівська О., Рябенко Н., Тепенчак Т., Українець Л., Череднік І., Севрук Ю. До співбесід дойшли 5 претендентів і жоден не отримав позитивних рекомендацій для проведення наступного етапу, тому в ОДА оголосили повторний конкурс на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА вакансія департамент  
Матеріали по темі